Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell jó gofrit sütni?

Hogyan kell jó gofrit sütni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy gofrisütőt, de nem boldogulok vele. Vagy gumiszerű lesz, vagy ha hígabb tésztával csinálom (az eredeti recept szerint) akkor morzsaként tudom kiszedni a sütőből. Mi a titok? Kérek bevált receptet, és tanácsot,ha lehet, hogy miként használjam a hőfokszabályzót!

2013. okt. 11. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
A suto utasitasa melle mindig van recept is, igy latatlanba ezt nehez,mert mindegyik tipusu gep mas milyen. Olajat spriccelsz mielott beleteszed a tesztad? Figyeled az idot suteskor?
2013. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti recept szutyok :D [link] én ezt szoktam készíteni
2013. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, a receptet ki fogom próbálni! A sütési időt nem nézem, ott állok mellette. Az is gond, hogy ha kevés tésztát teszek bele, akkor szinte rács lesz, ha többet, akkor kifolyik közben egy része. Nagy hőfokon sütitek?
2013. okt. 12. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyémen egy hőfok van :D amíg világít a lámpa, addig sül. Kinyitom, és ha már nem tapad az aljára, akkor jó.
2013. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!