Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha a leszedett zöld birsalmát...

Ha a leszedett zöld birsalmát kiteszem a napra beérik még?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamennyit segít rajta. Arra emlékszem, hogy gyerek-koromban a szüleim a szobai szekrény tetejére rakták fel, ott fűtöttünk, és ami korábban zöldeskés volt, idő után az is besárgult, gondolom beért. Egy próbát megér, ha nem is a szobai szekrénysor tetején, de a konyhában valami melegebb helyre!
2013. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a benti érleléssel próbálkoztam már, az nem jött be. mindig megrothattak.

ha még sütni fog a nap, lehet hogy jobban jársz, mint én.

2013. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezért is kérdeztem mert bent nekem is megrohadt multévbe most ugy megjátram letört egy nagy ág:( és igy rengeteg a zöld!
2013. okt. 12. 20:10
 4/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%
Nekem a szomszéd felszedi a lepotyogottat és ott hagyja kint a napon egy asztalon.
2013. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek a háza előtt van egy bőventermő szép kis fa. Tavaly valaki megelőzte és "leszüretelte" az egész termést.

Most ő volt fürgébb és leszedte a tolvaj elől. kb egy hete rekeszekben van a teraszán, úgy, hogy ne érjenek egymáshoz.

Még bírják, valamennyit sárgultak is, bár a nap nem sokat sütött az igaz.

2013. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!