Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Házilag akarok csokit csinálni...

Házilag akarok csokit csinálni! Arra gondoltam hogy jégkocka tartóba beleteszem a megolvasztott csokit! Ahogy a lenti képen látható (a linkben) Miután megdermedt a csoki, ki tudom-e szedni úgy a tartóból hogy ne "sérüljön"?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 24. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ki tudod.
2013. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mivel tudom kiszedni?
2013. nov. 24. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Szilikonosból simán kijön, ha olyan a csoki... Az én házi csokim olykor túl lágy, a méz lemászkál az aljára s nem jön ki totál szépen, de azért kijön, max. ki kell nyalakodnom a jégkockatartót elmosás előtt, de most már tudom, hogyan kell sűríteni :).

Ha csak formázol s kész táblás csokit használsz, az ki fog jönni szépen, ebben elég bizonyos vagyok (bár sosem próbáltam).

2013. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és olykor (ez is a csoki puhaságán múlik) sokáig tart neki még a mélyhűtőben is rendesen keményre fagyni, hogy szépen kiszedhető legyen. Türelem :)
2013. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! ;)
2013. nov. 27. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!