Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Banán-alma italt lehet botmixe...

Banán-alma italt lehet botmixerrel készíteni?

Figyelt kérdés
Költözés óta nem találom a turmixgépemet, nem tudom, hogy érdemes -e neki állni botmixerrel. Kínlódás lesz? Darabos marad? A sütőtök pürét is azzal szoktam készíteni, tehát arra gondoltam, hogy kevés vízzel, vagy tejjel pürésítem, majd amikor már krémes állagú, utána hígítom.
2014. jan. 5. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze,csak az almát apró kockákra vágd.
2014. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ártana, ha egy percig mikróznád az almát, hogy ne legyen kőkemény.

Én a múltkor a vadassal megjártam, nem akarta elvinni a zöldségeket simára, már majd leégett a motorja a botmixernek. pedig azok meg is voltak főzve, de mégis ellenálltak neki :)lehet, hogy már életlen a forgókés.

2014. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Maradok inkább annál, hogy nagyon vékonyra vágom az almát, félek, hogy a mikrózás ront a minőségén. Lehetséges, hogy már nem elég éles a késed, biztos gyakrabban használod mint én. Én nagyon ritkán, és még jól bírja a kihívást.
2014. jan. 5. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!