Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Melyik a jobb? Ha a hűtőből...

Melyik a jobb? Ha a hűtőből be/kipakolom a cuccokat, és nyitva hagyom 1 percig, vagy 1 perc alatt 6-7x kinyitom-csukom?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ha 1percig pakolsz.

pont a múlt héten olvastam ,hogy 1 átlagos hétvégén egy 4 tagú család több mint 100 X nyitja ki a hütöt .Azt írták ,ott is hogy egyszer legyen nyitvapár percre inkább mint többször ki be csukokagtni.

2014. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hááát, ez nem olyan mint a villanykörte, szerintem valamivel jobban jársz ha becsukod bár én nem szoktam.
2014. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is igyekszem egyszerre kipakolni ami kell, inkább legyen az ajtó tovább nyitva. Ugyanis két ki-becsukás között viszont el kell telnie bizonyos időnek, hogy ismét könnyen nyitható legyen.

Ezért ha tudom, hogy több mindent akarok kiszedni, és eszembe jut, akkor már eleve viszek magammal egy nagy tálcát, arra rakom sorban a kiszedett apróbb cuccokat (zsír, tejföl, zöldség, húsok, stb.stb.), és akkor nem kell közben ide-oda mászkálnom, hogy lerakjam, ami a kezemben van.

2014. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is igyekszem átgondolni, hogy miket akarok kivenni és egyszerre kipakolom, inkább a pulton várjon egy kicsit, mint állandóan nyitogatni a hűtőt.
2014. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pont ezen vitatkoztam anyámmal.Fizikailag az a logikus,hogy ha kinyitod az ajtót egy csomó hideg levegőt "kihúz" magával.Ha folyamatosan nyitva van akkor pedig csak szépen lassan keveredik a meleg levegővel.
2014. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!