Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Rizskoch lefagyasztása?

Rizskoch lefagyasztása?

Figyelt kérdés
Rengeteget sikerült csinálnom, párom mint később kiderült nem szereti, meg se kóstolta én meg diétán vagyok, csak reggelire eszek belőle egy adagot(diétásan is készítettem, cukor nélkül 0,1%-os tejből, vízből, 5 tojásfehérjéből, 1 tojássárgájából). Kérdés, ha lefagyasztom utána még ehető lesz?
2014. febr. 22. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem igen, én megpróbálnám lefagyasztani :)
2014. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
nem.
2014. febr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem lesz finom, de, ha magad eszed, lehet, hogy megbékélsz vele.
2014. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha lassan olvasztod ki, akkor semmi baja sem lesz, ugyanolyan finom, mint frissen (mármint kihütve), de ha akarod utána sütöben/mikróban fel is lehet forrósítani.


Akik szerint meg rossz, azok garantáltan nem próbálták még lefagyasztani, vagy nem jól olvasztották ki.

2014. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 mustafa33 ***** válasza:
50%

Ahogy olvasom az elkészítés módját, nem csodálkozom a párodon :(

Ez nem hogy lefagyasztás után, ez már most nem ehető. ☻

2014. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak üzenem jó szakácsnő vagyok, nagyon is finom lett, nem kell ennyire szűk látókörűnek lenni! A párom undorodik a tojástól, ebből az okból kifolyólag nem kért belőle!


U.i.: Legközelebb akkor kritizálj ételt, ha meg is kóstoltad!

2014. márc. 1. 16:32
 7/16 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszát! Tényleg nem lett semmi baja! :)
2014. márc. 1. 16:33
 8/16 mustafa33 ***** válasza:
50%

Ne haragudj, de a leírt hozzávalók szerint nem is lenne kedvem megkóstolni. Mert ezt csak csúfoljátok rizskochnak. Csak olvass el egy találomra talált rizskoch receptet a neten.

Örülök, hogy nem te főzöl nekem.

2014. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A zsírréteged harcba indult ellenem? Vagy havibajod van? Szerintem mindketten tudjuk, hogy nem neked sütöttem, ezért is nem értem, minek erősködsz itt még mindig?

Nem érdekel hogyan szereted a rizskochot, érthető?

2014. márc. 2. 14:33
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Ne húzd fel magad :)) remélem Musztafának nem kell eü. betét a lábaközé... és klimaxos tünetei sincsenek.

Ő egy bölcs kritikus,aki megmondja a saját véleményét, egyszerűen csak erről van szó.

Engem spec nem zavar, akármikor beszól, mert mindig van a beszólásaiban igazság.Csak van aki humoránál van, van aki éppen nem....

A kérdésre már válaszoltam valamikor.

2014. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!