Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Azokat az előre panírozott...

Azokat az előre panírozott mirelit halrudacskákat, amelyekre nincs ráírva, hogy sütőben is lehet sütni, miért nem lehet? Mi történik, ha mégis kisütöm?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Megég a panir és füstölni kezd.

úgy szoktam csinálni ,hogy egy kis tálba teszek olajat megforgatom benne halrúdakat. Sütő papírt vékonyan kilajozom. ráteszem a halrúdakat ,félídőben megforgatom ,és kicsit át kennem olajal. így nem fog megégni a panir.

2014. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Egy fekete lyuk keletkezik és megszűnik létezni a világ.
2014. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm, és hány fokon szoktad sütni? Előmelegített sütőben?

Nekem légkeveréses sütőm van.

2014. márc. 3. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
előmelegitett sütőben 170C-on. nekem is légkeveréses sütöm van . 6-7 perc után forditsd meg. kb 15 perc alatt kész
2014. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már kész is van! :) Én 200 fokon sütöttem előmelegített sütőben. kb. 6-7 perc után forgattam meg és összesen kb. 13 percig sült és nagyon-nagyon-nagyon finom lett!!! :) Sokkal jobb, mint olajban.
2014. márc. 3. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:

1 es vagyok. örülök neki.

Jó étvágyat !!

A rántott húst is megtudod így csinálni. persze annak több idő kell.

2014. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2014. márc. 3. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!