Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Babgulyás megromlott ha nem...

Babgulyás megromlott ha nem tettem hűtőbe?

Figyelt kérdés
Tegnap du 5kor végeztem a babgulyás főzésével,8kor még meleg volt gondoltam várok még kicsit,de elaludtam.nincs meleg a konyhán,de nem tudom megromlott e?honnan tudom?ti megennétek vagy kiöntenétek?most betettem a hűtőbe,nem volt a teteje sem felforrva..szerintetek?elég drága mulatság lenne kidobni..bár ha muszáj...
2014. máj. 3. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínü, hogy bármi baja is lenne, egy éjszaka alatt nem romlik meg általában.

Ha nem forrt meg, nincs rossz szaga, akkor nem kell idegeskedni.


Melegítsd fel és kóstold meg, ha nem lesz közben kimondottan büdös, illetve erösen savanyú, erjedt íze, akkor nyugodtan egyétek meg.

2014. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!így fogok tenni
2014. máj. 3. 07:59
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Kizárt, hogy megromlott volna, hacsak nincs 40-50 fok a konyhátokban...
2014. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hűtötted le és letakartad, akkor megromolhat! Tedd úgy ahogy az előzőek írták.
2014. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Családi házban lakunk,nem fűtünk már,ugyhogy nincs meleg nálunk,szerencsére fedőt nem tettem rá,az előbb forraltam fel,és isteni íze van ugyhogy nem romlott meg:) köszi a választ mindenkinek!
2014. máj. 3. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!