Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A felvágottakat le lehet...

A felvágottakat le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Érdemes egyáltalán? Milyen lesz kiolvasztva?
2010. jan. 2. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Le de nem érdemes,mert ha kiolvad,már nem ugyanolyan...
2010. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet.De az olcsóbb felvágottak kiengedve vizesek lesznek.
2010. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Mi 1x gépsonkát fagyasztottunk le, hát kiengedés után már csak a kutya örült neki.

A virslit, kolbászt viszont mindig lefagyasztjuk és nem is lesz semmi baja (igaz, abból mindig jó minőségűt veszünk, lehet, hogy ezért marad jó).

2010. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk mindig van a mélyhűtőben gépsonka vagy valamilyen sonkás felvágott kisebb darabokba vágva. Kiengedés után felkockázom, és főtt ételekbe használom. Pl. Carbonara szószos spagettihez, tésztákhoz, töltött gombához, rántottához, stb. Magában, hidegen már nem fogyasztanám.
2010. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Viszont akkor amit betettem délután, kiveszem. Meglátom, mi lesz vele. Sejtettem, hogy nem érdemes egyébként. :)
2010. jan. 2. 17:08
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Ételbe főzni még jó..,de kenyérre már nem igazán!
2010. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Épp kenyérre szerettem volna. Párom túl sokat vett és sokfélét, nem hiszem, hogy elfogy, de akkor így sem. :) Arra jó volt, hogy megtanuljam. :)
2010. jan. 2. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Én mindig tartalékolok itthon a mélyhűtőben és nem veszek észre rajta semmi különbséget. Mondjuk a párizsi frissen a legjobb, de kiolvasztva sem rossz. Szoktam elrakni szalámit,kolbászt (szeleteltet) sonkát, párizsit.

Nincs vele bajom.

2010. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi a fölöslegbe vett felvágottakat néha lefagyasztjuk, és melegszendvicskrémbe még nagyon finom kiengedés után is =)
2010. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!