Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A zsírpapír az-az átlátszó,...

Kicsikacsusz kérdése:

A zsírpapír az-az átlátszó, fehér sütőpapír?

Figyelt kérdés
Tortára szeretnék díszítést csinálni, a nő pergamen az-az zsírpapírra olvasztott csokiból habzsákkal szép formákat csinált amit a tortára tekert és pár óra múlva leszedte a papírt amiről levált a csoki és a tortára illesztődött.
2014. júl. 16. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2014. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ellenben a pergamenhez semmi köze nincs.
2014. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az angol nő a videóban pergamen papírnak írta és mondta is és mivel ilyennel még sütés közben nem találkoztam utána jártam és ahol megtaláltam a pergament zsírpapírként értelmezték, volt aki zárójelben jegyezte meg, hogy ' ( az a zsírpapír). Ezért írtam így.
2014. júl. 16. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem ugyanaz a kettő, csokival mondjuk bármelyikre rajzolhatsz, de a zsírpapírt sose tedd sütőbe, mert kigyullad. Sütőpapírra és celofánra nyomva ugyanúgy jók lesznek a csokoládédíszek, amelyik kéznél van, azt használd.
2014. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A zsírpapír sem gyullad meg sütőben! Míg nem jött divatba a sütőpapír, zsírpapírt vagy pergamenpapírt, vagy vajpergamen pótlót tettünk a tepsibe.mert van valódi vajpergamen is :)

Átrajzolásra és csokimintákhoz is alkalmas valamennyi.

2014. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!