Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fondantból szeretnék pom-pom...

Fondantból szeretnék pom-pom masni küsziteni a torta tetejére, de összeesik. Mit csináljak vele, hogy szép kemény legyen?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen az a pom-pom masni? Masni, vagy pompom? A masni ala tegyel kartonlapot, ami megtartja, a pom-pomhoz meg a szalakat csak fektesd le egy papirlapra. Ha megszaradt, allni fog.
2014. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
támaszd meg valamivel, amíg nem keményedik meg.
2014. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én múltkor cukrászboltban vettem fondantot, kicsit kemény volt, betettem a mikróba, utána jól lehetett vele dolgozni. Viszont ami megmaradt belőle, az olyan kemény lett mint a kő. Amit nem mikróztam, az jó puha maradt. Szerintem próbáld ki, hogy megmikrózod, megcsinálod a masnit és beteszed a hűtőbe.
2014. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!