Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Házi vegeta szárítása?

Házi vegeta szárítása?

Figyelt kérdés
Szárításnál ha ráteszek egy konyharuhát, akkor nem fog kifakulni a zöldség?
2014. aug. 11. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Szárításkor mindig kifakul egy kicsit. Én minden fűszert két papírszalvéta között a mikróban alacsony fokozaton szárítok meg.

A nagyobbakat felfüggesztve a hűvös kamrában.

2014. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Olyan választ is kaphatok, hogy valaki kipróbálta?? :D
2014. aug. 11. 18:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt úgy utálom, kiír valaki egy kérdést, erre kap egy releváns és értelmes választ, és jön a nagyon paraszt hisztéria, hogy más válaszokat kérsz. Kérdező, menjél a büdös konyharuhád alá, aztán meglátjuk, hogy kifakulsz-e.
2014. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csak hogy kifejtsem: az első válaszoló láthatóan tapasztalatból beszél. Erre megkérdezhetnéd azt, hogy próbálta-e konyharuhával, és hogy miért mikrózza. Erről elindulhatna egy értelmes társalgás. De nem, te közlöd, hogy micsoda használhatatlan választ kaptál, és elvárod, hogy válaszoljon valaki más, aki megfelel az igényeidnek. Ahelyett, hogy értékelnéd azt, hogy valaki megpróbál neked segíteni tök ismeretlenül a szabadidejében.
2014. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szerintetek, ha mikróban akarnám szárítgatni, akkor megkérdezném, hogy napon hogy kell???

Ezt annyira bírom, hogy nem a kérdésre válaszoltok...

2014. aug. 11. 21:03
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok kérdésre válaszolni, akkor nem kell. Nehogy már én legyek a bunkó...
2014. aug. 11. 21:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak hogy ne kelljen a nem a kérdésre válaszolóknak drága idejükben a billentyűzetet koptatni: olyantól várok választ, aki kipróbálta már a napon szárítást!
2014. aug. 11. 21:06
 8/13 anonim ***** válasza:
de, egyrészt te vagy a bunkó, másrészt napon szárításról nem írtál.
2014. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerinted hol szárítanám? A pincében??? Sok agy nincs ottan.
2014. aug. 11. 21:16
 10/13 A kérdező kommentje:
Főleg nem értem miért bunkóságot annyit kérdezni, hogy olyanis válaszolni, aki szárítja... nem mondtam semmi csúnyát...
2014. aug. 11. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!