Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Házi fondant készítettem az...

Házi fondant készítettem az előírás szerint, de nem tudok virágokat formázni belőle. Nyúlik, szakad, szétmálik. Lehet, hogy sok margarint gyúrtam bele. Javítható az állaga, ha az alapmasszából gyúrok hozzá? A videókon olyan egyszerűnek tűnt.

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz kis adagokban, gondolkodtam már h csináljak fondantot, de kicsit félek belevágni, egyszerűbb megvenni a boltban, mint felfordítani a konyhát :)) De hát elsőre szinte senkinek sem sikerül, én a macaronnal voltam így sosem lesz tökéletes a kinézete, de egyre jobb. :) felezd el a hozzávalók mennyiségét, és próbálkozz így. úgy hatodszorra tökéletes lesz
2014. nov. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!