Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nektek melyik pizzatészta...

Nektek melyik pizzatészta recept vált be leginkább?

Figyelt kérdés
Sok receptet kipróbáltam már, de egyik se volt olyan jó. Ezért ha esetleg belinkelnétek vagy leírnátok ami nektek bevált azt megköszönném :)

2014. okt. 27. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
1 bögre liszt, 1/3 bögre meleg víz, 1 ek. olaj, 1/2 evk méz, 1 kk só, 1 kk fokhagymapor. Ezt összegyúrom, azonnal nyújtom, és mehet rá a feltét. Nem kell keleszteni, azonnal süthető. Sűrűn készítem, mert tényleg jó. Nem lesz kemény, és nem kell sokáig sütni. Amikor egy picit elkezd sárgulni a tészta, sütés közben, akkor már kész. Nem kell barnára sütni mert akkor kiszárad. :)
2014. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fél kg liszt, 4 ek olívaolaj, 1 kiskanál só, pici cukor, 2,8-3 dl langyos víz, 1 csomag száraz élesztó. Jó óra alatt megkel. Vagy este bedagasztod és a hűtőben pont jó lesz másnapra. (65 dkg-ból szoktam készíteni, az nálunk két nagy gáztepsi adag) Eddig tökéletesen bevált.
2014. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel első próbálkozásra sikerült, vékony és vastag tésztáht is llehet belőle csinálni:


[link]

2014. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!