Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mi a véleményetek a teleshopos...

Mi a véleményetek a teleshopos fitmixről?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodom rajta h megéri e vagy csak szélhámosság az egész... (Lehet h nem jó témába tettem)

#tévé #konyha #turmix #teleshop #fittmix #tévés vásárlás
2014. nov. 1. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekik megeri eladni
2014. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Soha nem vennék tőlük semmit ! A szüleim mindig beugrottak minden marhaságnak, azonnal rendeltek, aztán nálunk kötött ki, valahol a garázs mélyén a legközelebbi lomtalanításig.

Semennyi pénzt nem szabad áldozni ezekre az anyonreklámozott bóvlikra.

2014. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
*** agyonreklámozott***
2014. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy olyanok válaszolnak, akik megvették ezt az eszközt... Ezzel nem mentem többre
2014. nov. 3. 21:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert alapszabály, hogy lehúzás az ilyen termékek 90%-a.

Elmész egy értelmes boltba kapsz hasonló teméket, hasonló áron, csak lehet a minősége ég és föld elsz mert nem a minél nagyobb lehúzás a cél.

2014. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kérdésedben tulajdonképpen megfogalmaztad te magad a választ is."szélhámosság az egész "...
2014. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hogy régi a kérdés, de azért válaszolok. Én imádom! Mindent lehet vele készíteni, gyümölcsturmixot, shake-et, fagyit, koktélokat, krémleveseket körülbelül 2 perc alatt. Illetve a daráló része is jó, mindenféle magvakat, kávét, fűszereket lehet vele őrölni. Nagyon hasznos kis kütyü, nekem abszolút megérte.
2015. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
4 hónapja van meg, szinte napi szinten használom, és kifogástalanul működik, nem egy gagyi, szétesős műanyag szar. Több év gari is van rá.
2015. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
Még arra sem jó, amire egy közönséges turmixgép. Semmi sem igaz, ami a reklámban szerepel. Szétcsapdossa a beletett folyadékot, a zöldség egyben marad. Visszaküldtem...
2015. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Biztos vagyok benne hogy nagyon jo... nekemis van otthon sot hasznalom is es a motor is jo meg a termek is egyebkent korullehet nezni 15er kapsz egy hagyomanyos turmix gepet a legtobb esetben. itt pedig vannak extrak is hozza es raadasul csapos is.
2016. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!