Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nektek nem szokott ilyen...

Nektek nem szokott ilyen poshadt íze lenni a víznek műanyag flakonban?

Figyelt kérdés

Nekem mindig ilyen undorító íze van, pedig el szoktam mosni a flakont mosogatószerrel is.

Miért van mégis ilyen hülye íze? :(


2014. nov. 5. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor érzem annak, mikor már sokat állt benne, vagy melegen volt.
2014. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak állva olyan. Ha belebüdösödött valami (pl. az üdítő, ami eredetileg benne volt), nyilván akkor is képes rossz ízt produkálni, de egy tiszta flakonnál nincs ilyen.

Még ha műanyagíze lenne, de poshadt? A friss víz, tiszta flakonban? Ilyennel sosem találkoztam.

2014. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hűteni akarod a csapvizet, használj üveg hűtőkancsót.

A műanyagban mellékize lesz, és nem is arra való a flakon, hogy többször mosogassuk, használjuk.

2014. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha napfényt kap, akkor elkezdenek szaporodni benne az algák, és azoktól lehet ilyen íze. Nekem asztalomon szokott lenni egy üveg víz, és mindig ilyen íze volt, aztán letettem asztalom alá, ahogy nem kaphat fényt, és megszűnt ez a probléma, ott lehet egy hétig is, nem lesz rossz íze. Amúgy ez akár pár óra fénytől is lehet.
2014. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Ez a napfényes dolog érdekesen hangzik :) Bár szerintem amiatt is lehet, hogy a műanyag flakonokból nem lehet normálisan kimosni (legalább is szerintem) az ilyen bolti teáknak meg üdítőknek az ízét...mert mióta ásványvizes flakonban hordok vizet, azóta akármeddig lehet a flakonban kb, még a nap végére is normális íze van, csak az ilyen Nesteás meg Colás üvegekben lett pár óra múlva is tiszta poshadt íze :/

2014. nov. 13. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!