Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan készül a szezámmagos...

Hogyan készül a szezámmagos édes savanyú csirke?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék csinálni, mint ami a kínai éttermekben van. Azt hiszem "bundában" van a csirke. Tudnátok bevált recepteket küldeni?


Előre is köszönöm!


2010. jan. 28. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Biztos finom lehet, ki fogom próbálni!


Sikerült képet találnom! Erre a fajtára gondoltam:


[link]

2010. jan. 28. 10:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon régóta keresem már ezt a kínai éttermekben kapható étel receptjét!Sikerült rátalálnod?Bocs,hogy én is kérdezek!
2010. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

találtam egy receptet, de nem próbáltam még ki. Azért belinkelem. :)


[link]

ez van a kép alatt, amit küldtem.

2010. jan. 28. 13:32
 5/10 A kérdező kommentje:
jobb oldalt lesz a kép mellett, amit belinkeltem.
2010. jan. 28. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Már én is régóta gondolkodom, hogy megpróbálom leutánozni a szezámos csirkét. Szerintem a csirkemellet kis csíkokra/kockákra kell vágni, besózni (gyömbér - fehérborssal bedörzsölni) lisztbe - tojásba prézlibe megforgatni és kisütni. Amikor kisült, akkor még melegen bekenném az előre összekevert mézes szezámmaggal.


Ezt csak magamtól gondoltam, nem recept alapján.

2010. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kösziii!Szerintem ez lesz az!A kép alapján is,és a recept alapján is ezt gondolom!Azért jó,hogy a kérdező segített a válaszolón!:)
2010. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, már egy ideje kerestem, és (mint mindig) a kérdés kírása után valamikor meg is találtam... :) vicces... :)
2010. jan. 31. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:
15.10-es vagyok.Megcsináltam,és pont olyan lett!Nagyon fincsi!Csak én nem ráöntöttem a szószt,ahogy írja,hanem beleforgattam,és hagytam is picit benn állni,hogy szívja meg magát.
2010. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) Örülök, hogy sikerült! Nekem is olyan lett!!! :)
2010. márc. 17. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!