Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen főtt ételeket lehet...

Hkat kérdése:

Milyen főtt ételeket lehet lefagyasztani?

Figyelt kérdés
Pl.: töltöttkáposztát mertem eddig mert pl. a tésztás ételek szerintem felengedés után eláznak.

2015. jan. 3. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a töltött káposzta még finomabb lesz fagyasztás után.
2015. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pörkölteket is lehet. Marhapörit mindig nagy mennyiségben főzünk és egy részét mindig lefagyasztjuk.
2015. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Krumplit, zöldséget nem érdemes, és pudingot sem.
2015. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ételt le lehet, a kérdés, hogy utána hogyan olvasztod ki. Ha a főzőlapon - bizonyos esetekben utána sütőbe téve is - akkor sokkal jobb lesz az állaguk, mintha mikróznád. De ez bármilyen felmelegített ételre igaz.
2015. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi pörköltet szoktunk lefagyasztani de volt hogy próbálkoztunk főzelékkel is.Na az nem volt túl jó ötlet,nagyon rossz íze lett.

Ezen kívül le lehet még fagyasztani húslevesalapot is,gombakrémet amit ha előveszel pl melegszendvicshez tudsz felhasználni:)

2015. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lecsót mi mindig lefagyasztjuk, de ugy h csak zöldségek es felengedesnel ízesítjük es utjuk bele a tojást, tesszük bele a kolbászt.

Chilis babot is lehet, de krumplis ételeket nem javaslom.

2015. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
babgulyást, gulyást, halászlevet, pörköltet, székelykáposztát, paradicsomoskáposztát, lecsót, vadast
2015. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!