Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lekváros palacsinta meddig...

Lekváros palacsinta meddig áll el a hűtőben?

Figyelt kérdés
Vagyis meddig fogyasztható? Hétfő este sütöttem palacsintát és maradt négy darab,most találtam meg a hűtőben,megegyem,vagy kidobjam?SOS!!!

2015. jan. 22. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Hát nálunk mindenap van kaja tegnapi kaját nem eszünk,azt oda adjuk az állatoknak,de néha ők se eszik meg,ezért átvisszük a szegény szomszéd néninek! Szerintem ne edd meg,mert kitudja mi lett azzal a palacsintával,habár a hűtű arra való,h valamennyire tartosítsa a kaját,és ehető maradjon! Mert mi is ha veszünk halat berakjuk a fagyasztóba,és pár hét múlva is ehető! Mondjuk a hűtű annyira nem hűt xd
2015. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Tegnapi kaját nem esztek??? gazdagság van???

Kérdező: azért az már 4 napos, dobd ki.

2015. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megeszek négynapos tésztafélét és még élek.
2015. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
1 vállaszoló te hàny èves vagy? Gondolom nem egy csalàdanya vagy?! És nem neked kell fôzni mindennap!?
2015. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
47 éves kan vagyok, ritkán szoktam palacsintát vagy tojásrántottát sütni,a nejem szerint a 3 napos palacsintát már ki kellene dobni,úgyhogy most megvárom,hogy elaludjon és utána megeszem,mivel sajnálom kidobni.:-((
2015. jan. 22. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3-4 napot kibír a palacsinta a hűtőben. De ha a tészta íze kezd megsavanyodni, akkor már inkább ne edd meg.
2015. jan. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Baja valószínűleg nincsen, de a hűtőtől rossz mellékíze lehet, ezért én nem szoktam egy napnál tovább várni. Esetleg meg is keményedhet.
2015. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megettem mind a négyet,és semmi bajom nem lett! (habár elég fura ízük volt!)
2015. jan. 23. 20:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi bajod nem lesz, legfeljebb meghajt! ha ez bekövetkezik,igyál egy kis jó házi pálinkát!
2015. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 vurugya béla válasza:
100%

El se merem mondani, én már ettem soknapos palacsintát is. Ötnapos biztos volt...

Én nem gondolok bele a dátumba, inkább nézek, szagolok meg ízlelek. Ami rossz, azt nem eszem meg.

Az tény, hogy volt már, hogy valami utólag nem esett jól. De két korty pálinka után semmi gond nem volt.

2015. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!