Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Toltott gombafejek, de hogyan?

Toltott gombafejek, de hogyan?

Figyelt kérdés
Nagyobb (portobello) gombafejeket vettem, turoval fogom megtolteni es a tetejere sajtot rakok. Viszont par dolog nem tiszta. A gombafejeket rakjam be elotte a sutobe kicsit, mielott megtoltom oket (mert talan a turonak es a sajtnak nem kell annyi ido, mint a gombanak) mivel todnam meg a gombafejeket megtolteni a turo helyett?

#gomba #sütő #túró #sajt toltelek.
2015. febr. 14. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nyersen töltöm meg, mert a gomba is nagyon hamar elkészül, rácsra teszem és betolom a sütőbe vagy a mikróba grillre. Olyan tölteléket is szoktam tenni bele, hogy összevágom a gomba tönköket kockára, hozzáadok szintén picikre vágott csirkemájat és előre megpírított vöröshagymára dobom ezt a keveréket és még pirítom ameddig kész nincs. Sót, kakukkfüvet, majorannát, borsot szoktam beletenni.
2015. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre se akard elöre megsütni a gombát, mert nem lesz jó, a gomba pár perc alatt megsül.


A gombát törölgesd le papirtöltövel (NEM kell és nem is azbad meghámozni!!!), törd ki a szárát, ha van, picit sózd meg a belsejét. Utána töltsd meg és tedd a sütöbe kb 15 percre.


Tölteni bármivel lehet, csak ha nyers húsból indul (pl arálthúsos), akkor a húst elötte meg kell kicsit sütni.

2015. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2015. febr. 14. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2015. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én csináltam már ilyet, nyugodtan sütheted egyben. Ne rakd be előre a gombát, mert csak megszikkad. Úgy a jó, ha marad benne víz, és könnyen vágható.
2015. febr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!