Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A nyers húst le lehet reszelni?

A nyers húst le lehet reszelni?

Figyelt kérdés

Csak mert nincs húsdarálóm és apróra felvágni sok idő lenne. Próbáltam már turmixgéppel is, de az nem vált be :D

Főleg csirkemell lenne



2015. febr. 21. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem hogy lehet,de kökemennye lefagyasztva megprobalhatnad,en csak fagyasztott narancsot reszeltem.
2015. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Én az ujjaimból kiindulva azt mondom lehet,főképp sajtreszelőn:D Na jó viccet félretéve szerintem is max fagyottan,de nem fogja bírni a karod,ha kőkeményre fagyasztod morzsálódni fog,ha puha meg nem fogja vinni a reszelő.Szerintem próbáld inkább nagyon apróra vágni,sok időbe kerül,de a fagyott hús lereszelése sem lesz móka.
2015. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy normális hentestől vásárolj aki megcsinálja neked...
2015. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lefagyasztva lehet..

Nekem van aprítóképem, az is elbírja..

Egyébként a húspultban megkérem őket darálják le, akár a hentesnél, akár egy hiperben

2015. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ez a szerszáma: [link]
2015. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fagyasztva lehet, anno a tatárbifszteket is így csináltam, mert nem volt még darálóm :)
2015. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 zolidobos ***** válasza:
100%
5-ös, a ringakés árából 4-5 darab 8-as húsdarálót, vagy másfél elektromos konyhai darálót vehet...))
2015. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor finomra darált húst akarok beteszem a már darált húst még pluszban az aprítógépbe, de sima kockázott csirkemellet is aprítottam már vele.
2015. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A net-en valóban lehet találni "háztartási húsdaráló" néven egész barátságos áron. Nézz szét közöttük, kb. 10-12 ezerből kijön.
2015. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Csirkehúst egyetlen hentes sem fog ledarálni, mert 1-1 darálóban, csak egyféle húst lehet a szigorú szabályok szerint.Még marhát sem lehet a disznóhús előtt-után, nemhogy baromfihúst.

Maga az árusítás is van különítve.

Fagyottan le lehet reszelni, és is szoktam, de abba került a hüvelyujjamról egy kis marhahús is bele:)

2015. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!