Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hol szerezzek be sajtkészítésh...

Hol szerezzek be sajtkészítéshez dolgokat?

Figyelt kérdés

Elkezdtem olvasni egy könyvet a sajtkészítésről, de sok olyan dologra van szükség amiket nem tudom hol szerezzek be? Tudtok esetleg valami szakboltot ahol a sajtkészítéshez betudom vásárolni a dolgokat? Vagy külön boltokban kell rákeresnem mindre és rohangálni érte?

Gondolok itt: centrifuga, prés...



2015. márc. 19. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány személyt ismersz aki maga készíti a sajtot? Szerintem senkit. Oszágszerte lehetnek csak néhányan. Godolod van olyan bolt ahol dolgokat árulnak amiután nincs kereslet? Az ipari sajtkészítök meg nem boltokba járnak kellékekért.

A házikészítéshez pedig megvannak már a kellékek, azért házi mert azt használod amid van.

Egyéb csak az oltó amit bekell, hogy szerezz, amit gyogyszertárban kapsz.

2015. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
CBA-ba :DD
2015. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező, remélem, még nem késő, látom a kérdésed elég régi. Én foglalkozok házi sajtkészítéssel és pár rokonom, ismerősöm is. Mi a hazisajtkeszites.hu oldalról szoktuk online rendelni az eszközöket, de van néhány boltjuk szerte az országban. Budapesten tudok egyet, meg úgy tudom, Biatorbágyon is van. Ott személyesen is beszerezhető. Amire neked első körben szükséged lesz: maghőmérő, sajtforma, préslap, oltó enzim. Ha személyesen mész, tudnak segíteni, meg vannak az oldalon receptek, ott is leírják, mire lesz szükséged és meg is tudod rendelni. Sok sikert :)


Kedves egyéb válaszolók! Kb 3-4 éve kezdtem sajtkészítéssel foglalkozni, a kérdés 2015-ös. Nem tudom, miből gondoltátok, hogy nem nagyon foglalkozik ezzel senki, az én ismerősi körömben elég sokan. Ha nem tudtok hasznos választ írni, inkább ne is írjatok.

2017. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!