Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Melyik a gazdaságosabb?...

Melyik a gazdaságosabb? Otthon szifonban készíteni a tejszínhabot, vagy tejszínhab spray-t venni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 11:46
 1/5 anonim válasza:
100%

Nyilván a spray, mert ott nagy üzemben gyártják, ha mégsem, aligha spórolsz meg rajta 100ft-ot.


Ha sprayt veszel, ne növényi olajasat vegyél, igaz, 100 ft-al drágább, de ég és föld a 2.

2015. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szifon. A Lidl-Aldi-Penny triász jóféle német tejszínt árul baráti áron, ha lesz habszifonom, ahhoz is ezt fogom használni.
2015. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szifon? Felverni habverővel, aztán ott van.
2015. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet-e még kapni, de pár éve még biztosan volt egy "hullala" nevű növényi műtejszín. Ennek az íze hasonlít a valódi tejszínhabra, de könnyebben felverhető kézi habverővel + később esik össze, mint a valódi tejszínhab.

Hogy mennyibe kerül, nem tudom; de valószínűleg olcsóbb, mint spray-t vagy szifont + patront + tejszínt venni.

2015. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A válasz egyszerű - a sprayben nem "tejszín" van, de a szifonba tehetsz azt. A Lidl-ben nagyon jó tejszín kapható.
2015. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!