Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hol lehet normális fakanalat...

Hol lehet normális fakanalat venni?

Figyelt kérdés

Amit a tescoban és hasonló boltokban lehet kapni az foszlik már újonnan is. Lehet hogy ártalmatlan, de nem túl jó érzés arra gondolni, hogy fát eszek az ételhez.



Hol lehet normálisat kapni? Ár nem érdekel, csak találjak már végre.



2015. jún. 30. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi vásárokban szoktunk venni.
2015. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyel muanyag keverokanalat. Vagy csiszold meg a rojtos/foszlos fakanalat.


Minden nagyobb elelmiszer aruhazban van ilyen osztaly, minden piacon arulnak ilyeneket es vannak kimondottan konyhafelszereles szakuzletek is.


Valojaban fakanalat (keverokanalat) szinte mindenhol lehet kapni.

2015. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap a 100-asban = Goods Mark-ban néztem, eléggé jó minőséget árulnak! Persze meg kell nézni, melyiket hozzuk el, azok között is lehet selejtes!
2015. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bambuszt is lehet kapni, nem is drágább, mint a fakanál és nagyon jó a minősége. Hiperekben, de várásárokban is lehet már kapni. Igaz kínai, de ez éppen hasznos :)
2015. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A műanyaggal vigyázni kell, benne felejtettem a levesben egy pillanatra, el is kezdett megolvadni... ki is dobtam a levest!!!
2015. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tudom mire gondolsz, mar en is racsodalkoztam erre a jelensegre. De engem nem zavar(t eddig). Csak nem lesz ettol bajunk. Kicsit a rostok fellazulnak de ezzel nem hiszem hogy lehet barmit csinalni. Mazolni festeni pacolni nyilvan mivel etellel kapcsolatos nem lehet. Annyira nem aggaszt hogy muanyagra vagy femre csereljem. Majd szolj mire jutottal. :)
2015. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!