Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ti mit nem raktok be a mosogat...

Ti mit nem raktok be a mosogatógépbe és miért?

Figyelt kérdés

Szeptemberben mindenképp veszek az albérletbe egy mosogatógépet. Nem értek még hozzá, de hallottam, hogy egy-két dolgot nem lehet belepakolni.

Ti mit nem és mit feltétlen mosogattok benne? Vannak a mosogatógépekhez is praktikák?


2015. aug. 4. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Ami befér azt mindent berakok.
2015. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Mindent belerakok.
2015. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan műanyag edényt amin nincs feltüntetve, hogy mosható-e benne. Bár pár száz forintos darabokkal lehet egy tesztkört is csinálni; ha túléli akkor mehetnek a társai is a gépbe. Továbbá pár olyan üvegpoharat, aminek a díszítése nem bírja a strapát.

Na meg a veder méretű lábosok sem ott kötnek ki, hisz be sem férnének.


De minden mást azzal mosunk.

2015. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amire nincs rairva, hogy mosogatogepben moshato, azt nem. A tobbit siman - kiveve a raegett zsiros darabokat, mert azt nem mossa el.
2015. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én semmit sem rakok be, és azért, mert nincs.
2015. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pl kutyát, mobilt...


No de komolyan: kristály poharat nem rakok bele, mert könnyen eltöri. Nagy, műanyag ételhordókat sem rakok bele, mert azt kézzel mosom el. Fa tálat, mert az nem szereti a sok vizet (megcsavarodhat).

2015. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
A többi benne van a használati utasításban.
2015. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A babmusz tálakat ill. vágódeszkákat, mert abból az egyik kettétörött tőle :)
2015. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Teflonos serpenyőt mert azt elég kitörölni. Nagyon vékony üvegpohár eltörhet, kemény átlátszó műanyag (plexiszerű, nemtom mi a rendes neve) karcolódhat, homályossá válhat többszöri mosogatás után.
2015. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindent. Nem értem a "zsíros, ráégettet nem, mert nem mossa el" kitételt. Valamit rosszul alkalmaz az illető, mert nekem még nem volt olyan, ami koszos maradt volna. Kivéve a tojásost, mert azzal valamiért nem bír a gép. De előtte leöblítem és semmi gond.Mosogatótablettát az Aldiban veszem, a sajátmárkásukból a legegyszerűbbet. Regenerálósót is és öblítőt is. Figyelni kell az edények behelyezésénél. hogy ne takarják egymást, érje mindent víz. A műanyag dobozokat is beleteszem, ha valami lesz vele, van másik.
2015. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!