Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Knorr Bolognai alapnál pirítha...

Knorr Bolognai alapnál piríthatom hagymával a darálthusit?

Figyelt kérdés
Knorr Bolognai spagetti alapból lesz ma az ebéd. Én emlékszek rosszul, vagy nem hagymával kell? Vagy az ilyen alapoknál az elhagyható?
2015. szept. 16. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Piríthatsz hozzá hagymát, de én a helyednek az "alapot" hagynám el, mert semmi értelmes sincs benne, csak egy csomó fölösleges vegyszer.

Sokkal olcsóbban és finomabbat tudsz készíteni, ha ehelyett normál füszereket használsz és még egészségesebb is lesz a kaja.

2015. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy sokkal jobb lenne. Csak nagyon kezdő vagyok, ráadásul egyedül vagyok itthon és most ezt láttam egyszerűbbnek. Legközelebb nem így csinálom :)

Köszönöm a választ!

2015. szept. 16. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nem sértödtél meg. Szerintem kezdönek sem nehezebb rendesen elkészíteni, ha érdekel, tudok rendes receptet küldeni.
2015. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Szavamra nem értem, miért egyszerűbb tasakos alapot használni, a hagyma, fokhagyma és a darálthús után, mint paradicsomot feldarabolni, megízesíteni sóval, borssal, oregánóval és bazsalikommal, utánaönteni annyi vizet, hogy még ne lepje el, majd kis lángon rotyogtatni, amíg be nem sűrűsödik, de tényleg. És a végeredmény százszor finomabb. A Knorr még csak nem is olasz cég, közük nincs az olasz konyhához.


De hogy a kérdésre válaszoljak, elhagyhatod a hagymát, a sok mesterséges "ízfokozó" úgyis elnyom minden más ízt.

2015. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért volt egyszerűbb, mert tasakos alap volt itthon.


Első válaszolónak a receptet megköszönném! :)

2015. szept. 24. 16:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!