Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Sütőben lehet olajjal sütni?...

Sütőben lehet olajjal sütni? Rántott húst? Sült krumplit?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Olajsütöben?
2015. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Rántotthúst sütőben?

Ezt még nem hallottam, sem olajjal, sem zsírral.

De lehet, hogy el vagyok maradva.

2015. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

pl tepsibe ontott keves olajjal / zsirral siman suthetsz felkockazott krumplit, igen, vagy pl rantott hust is lehet, ha megkened oket olajjal finoman, es egy papirra rakod, majd megforditod. ( keress ra neten, hogy " sutoben sult rantott hus".

egyebkent en eppen most sutok igy sult krumplit illetve halat.

2015. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segíséget
2015. szept. 19. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Lehet, de nem érdemes.
2015. szept. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Lehet és érdemes.
2015. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha bő olajban akarod sütni sütőben a rántott húst, akkor csak elázik. Mert a sütőben nem sül olyan gyorsan, mint serpenyőben. Ha tepsiben akarod sütni, akkor elég, ha csak picit olajozod be a hússzeleteket, nem kell sok.

Sültkrumplit is lehet, nagyon finom lesz, de más, mint a serpenyőben, bő olajban sült. A tepsiben sütéshez nem kell annyi olaj, hogy ellepje, elég ha éppen megforgatod a cuccot kis olajban, fűszerezed, sózod, és egyszer félidőben megforgatod.

2015. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bő olajban nem lehet. Viszont mindkettőt lehet sütőben sütni.


A sültkrumplit (mármint a fagyasztottat, nyilván arról beszélsz) csak sütőben sütöm. Nem kell rá semmi. Betolod olaj nélkül max hőfokon és isteni lesz, ha nem égeted oda. kb 20 perc.


Rántotthúst nem szoktam, de azt is lehet. Például valamelyik maggi knorr mittomnak van is ilyen receptje. A boltban lehet kapni a cuccot, meg kell benne forgatni a húst ilyen bundában, és betenni sütőben. De neten is egészen biztosan találsz ilyen recepteket.

2015. szept. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a rántott csirke alsócombokat rendszeresen sütőben sütök, egyrészt nem lesz véres, mert sokat sül lassan, másrészt nem tocsog az olajban.

Sütőpapír, egy kis olaj rá, rá a csirkecombok, majd lespriccelem olajjal, 25 perc után megfordítom és még 25 perc.

2015. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!