Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Felvágottból milyen ételt...

Felvágottból milyen ételt lehetne kreálni?

Figyelt kérdés
Véletlenül 2x töb felvágottat vettem a szükségesnél, félek megromlik. Felét elhazsnálnám valamilyen étel elkészítésére. Pl hallottam már olyat, hogy kirántják vagy esetleg spagettihez darálthús.

2015. dec. 4. 22:18
 1/8 gömbicica ***** válasza:
100%
én melegszendvicskrémet csinálnék belőle :) vagy mint irtad, ledarálva füszerezve egy hagymás alappal spagettihez )
2015. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szendvicskrém tényleg jó ötlet. Vagy ha valamilyen sonka-parizerszerű felvágott, akkor tésztához is fel lehet használni. Ha valami nagyon gyors, egyszerű kaja kell, akkor szoktam tésztát főzni és hozzá egy parizeres-mustáros mártást készíteni. Hagymát, egy kis fokhagymát, tejfölt, mustárt, sót, borsot és parizert szoktam bele tenni, de nyilván ízlés szerint, ki mit szeret:)
2015. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem írni, hogy nem parizer, hanem jó drága gépsonka 40 dkg lb 1000 Ft-ba került.
2015. dec. 5. 00:13
 4/8 A kérdező kommentje:
esetleg fasirt?
2015. dec. 5. 00:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

- Rakott krumplihoz szeletelve tudod felhasználni

- Rakott káposztához is jó, de előtte darabold össze, kis apróbb falatkákra

- Sonkás tészta-ként, mint a húsvéti sonka-maradékot

2015. dec. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sonkáskockát csinálnék belőle.

Tejföl és reszelt sajt a tetejére, aztán be a sütőbe!

Az egész család szereti, valami kis savanyúságot szoktam adni hozzá. Ilyenkor pl. káposztasalátát.

2015. dec. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Házi pizza, sajttal-sonkával töltött hús, sonkás-sajtos tészta
2015. dec. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Spagettihez több féleképpen is el lehet készíteni,tejszínesen vagy paradicsomosan is. Ezen kívül a pizza jutott azonnal eszembe, vagy hidegtálon körözöttel megtöltve, vagy túrókrémmel.

Vagy valamilyen zöldséggel sajttal tejföllel egy rétegezett-rakott ételt is süthetnél belőle.

2015. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!