Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Gesztenyelisztböl lehet...

Gesztenyelisztböl lehet gesztenyepürét készíteni?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, itt nem lehet sem gesztenyét, sem gesztenyemasszát kapni, viszont gesztenyelisztet igen.


A párom nagyon szereti a gesztenyepürét és érdekelne, hogy ez jó lenne-e így?


Ha valakinek van tapasztalata ezzel, akkor meséljen róla.


Elöre is köszönöm.



2016. febr. 16. 13:12
 1/8 anonim válasza:
Sajnos nem lehet. Esetleg nem tudsz rendelni valahonnan gesztenyét?
2016. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltad már vagy csak gondolod? Itt tényleg nincs gesztenye
2016. febr. 23. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élsz, de mi Angliában is rendszeresen veszünk gesztenyepürét. Ha van a városotokban magyar/lengyel/szlovák/bármilyen keleti bolt, ott lesz, vagy hoznak, ha rendelsz. Kérj.
2016. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Németországban élek egy kis faluban, és itt me´g a közelben sincs lengyel bolt, meg gesztenyepüré (Sajnos)
2016. febr. 27. 22:46
 5/8 anonim válasza:

Első vagyok

Nem próbáltam még, de te sem próbálsz krumplipürét csinálni burgonyakeményítőből. Ez majdnem ugyanaz. Lehet, hogy lesz egy halvány gesztenye íze, de ennyi.

2016. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Nem próbáltam még, de te sem próbálsz krumplipürét csinálni burgonyakeményítőből. Ez majdnem ugyanaz. Lehet, hogy lesz egy halvány gesztenye íze, de ennyi."


Azért a két dolog nem ugyanaz, a keményítö csak egy része a krumplinak, a gesztenyeliszt meg a szárított és megörölt gesztenye.

2016. márc. 3. 22:30
 7/8 anonim válasza:
ha valaki kipróbálta, jó lenne, ha válaszolna - nekem csak diólisztem van, de most vadászom, hogy krémhez jó volna-e
2020. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Milyen krémet akarnál belöle készíteni? Meg csak ebböl, liszt helyeztt?

Valahol olvastam egy receptet, ahol csk dióból készített nutellához hasonló krémet, ha érdekel, meg tudom keresni.

2020. febr. 15. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!