Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tapasztaltátok ti is vagy...

Tapasztaltátok ti is vagy csak én fogom ki?

Figyelt kérdés
Báthory vörös borokat szoktam vásárolni, a parafadugót nem tudom kihúzni anélkül az üvegből, hogy ne törne szana szét még a kijövetel előtt . Egy küzdelem az eltávolítása, fúrni, faragni szoktam míg végre sikerül kihámoznom az üvegből, de olyan is előfordult már, hogy kénytelen voltam belelökni a borba, az üvegbe, aztán meg győztem köpködni a dugó darabokat .

2016. ápr. 29. 00:11
 1/2 Mojjo ***** válasza:
100%
Hát igen, a dugó minősége pont olyan, mint a boré... Nem kell meglepődni, ennél a borkategóriánál normális, hogy a lehető leggagyibb, málós dugót teszik bele.
2016. ápr. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 acelsziv ***** válasza:
100%
Mert ez nem parafadugó, hanem zúzalékból ragasztóval összenyomott cucc. Azért morzsálódik ennyire. És igen. Jellemzi a bor minőségét.
2016. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!