Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan készíthetnék ehhez...

Hogyan készíthetnék ehhez hasonló zabszeletet otthon? (Link a leírásban. )

Figyelt kérdés

Erről van szó: [link]

Zabpelyhet (és mivel ledarálom, zablisztet is) tudok szerezni. Nedvesíteni kalóriamentes gyümölcs szörppel gondoltam, esetleg teszek bele egy minimális mézet.

Na de hogyan fog összeállni, úgy maradni, és nem kiszáradni? Jó, a kiszáradás ellen jól záródó dobozba teszem, de alapvetően hogyan álljak neki?

Nem akarok bele semmit tenni, amiben sok kalória van, és olcsón akarom kihozni, mert sokat szeretnék belőle készíteni. (Napi fogyasztásra szánom.)

Köszönöm előre is!



2016. jún. 7. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én csak simán össze szoktam keverni a zabpelyhet összetört banánnal vagy reszelt almával. Annyi zabpelyhet teszek bele, amennyit felvesz a gyümölcs. Aztán kis halmokat rakok belőlük és be a sütőbe. Lehet variálni az ízekkel, néha teszek bele kókuszreszeléket, kakaót, fahéjat, gyümölcsdarabokat, diót, mogyorót, mikor mihez van kedvem. Nekem nem szokott kiszáradni a gyümölcs miatt, igaz, pár napnál tovább nem próbáltam még tárolni.
2016. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2016. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!