Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Csak én szeretem a nutellát...

Csak én szeretem a nutellát vajjal?

Figyelt kérdés
Oviban folyton tettek a nutella alá vajat, és azóta nagyon szeretem. Egyedül vagyok vele?

2016. júl. 12. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem :D
2016. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

fúúú.. hát elég érdekes ízlésetek van, meg kell hagyni :D xd

Nekem nem jön be egyáltalán :/


És úgy szoktátok, hogy kenyérre vaj, aztán rá mézet?

Valaki meg a májkrémre rak mézet... szörnyű xd


Ja meg kérdező a nutellás szalámis kenyeret is kipróbálhatod, egyik ismerősöm ette xd

2016. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagy vele egyedül, én is nagyon szeretem, csak én még egy kis mézet is csurgatok rá 😋

Sőt néha még meg is szoktam turbózni csirkemellsonkával vagy kolbásszal. Nekem így is nagyon bejön. :)

2016. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Crisopher ***** válasza:
100%
Én is szeretem úgy. Nekem a nutella meg a kenyér magában túl száraz, és a vaj egy kicsit feldobja.
2016. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vaj nélkül nekem túl tömény a nutella. Sőt a méz, a lekvár és a màjkrém alá is kenek vajat. Nálunk oviban a lekvárt és a vajat összekeverték, ez volt a mesekrémes kenyér :)
2016. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ohhhh, de szep emlek, nagyon reg ettem mar igy, itt az ideje.


En nagyon szeretem azt amikor enyhe piritost keszitek, megkenem nutellaval, bacont sutok, es mezzel csurgatom. Paratlan az ize, kulonleges es nagyon finom.

2016. júl. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!