Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet a natur joghurtot...

Lehet a natur joghurtot helyettesiteni?

Figyelt kérdés

Olvastam az interneten egy nagyon jó jégkrém receptet amihez kell natúr joghurt és lekvár. A bolt nagyon messze van és arra jutottam megkérdezem tőletek, hogy tejföllel el lehet-e kesziten, vagy esetleg barackos joghorttal?

Ui. meggy, ribizli és szilva lekvár van itthon 2 ribizliset és 2 meggyeset gondoltam.



2016. aug. 4. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös joghurtot használhatsz, de akkor lekvár már nem nagyon kell bele (de lehet tenni). Tejföllel nem hiszem, hogy jó.
2016. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Helyettesíthető tejföllel is, csak a tejföl kicsit zsírosabb. Egy próbát megér szerintem.
2016. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
56%
Szerintem jobban megeri tejjel. Finomabb lesz, es ha kicsit tovabb hagyod a hutobe megdermethet.
2016. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Keverd a barackos joghurtodat tejföllel, így teljesen jó lesz a jégkrémed.

Én csak úgy a gyüm.joghurtokat is le szoktam fagyasztani, és amikor kásás állagú, akkor eszem meg. Olyasmi, mint a sorbet.

2016. aug. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
# és persze tegyél bele kedved szerint gyümölcsdarabokat :)
2016. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!