Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Melyik a legjobb kenyérsütőgép?

Melyik a legjobb kenyérsütőgép?

Figyelt kérdés
Vélemények érdekelnének hogy kinek milyen van otthon és hogy melyiket ajánljátok!
2016. szept. 24. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

30.000 körül már bármelyik jó. Az olcsóakat nem érdemes megvenni,annak a minősége is olyan.

Édesanyámnak pl. Bomann van, 1-2 évig bírta csak.

Unold, Kenwood, Panasonic elég jók.


Olyat ajánlanék amiben a kenyérforma hosszúkás és nem keskeny, de magas, illetve olyat, amiben a magvaknak van külön adagoló.

2016. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Nekem a mostani a negyedik kenyérsütőm.

Volt két márkás is jó drágán és volt két noname. Mindegyik kb 5 évig bírta. Jelenleg az Auchan-ban vásárolt olcsó sajátmárkás van.

Én nem tapasztaltam, hogy a márkás jobb lenne. Sőt, szerintem ugyanabban a kínai gyárban készül mind, délelőtt az egyik márka címkéjét ragasztják rá, délután a másikét. Az egyik készülékem angol nyelvű volt, a többi német, de a menűben minden mindig ugyanott volt. Pl. a dagasztás mindegyiken a 8-as menüpont volt, másfél órával.

2016. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!