Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet egyszerre két tepsi...

Lehet egyszerre két tepsi pogácsát a sütőbe tenni?

Figyelt kérdés
Aggódom, hogy amelyik alulra kerül az esetleg előbb kész lesz, vagy nem sül meg rendesen, mert fölötte van a másik tepsi.
2010. máj. 4. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lègkeveréses sütöben lehet, a másikban nem sül meg rendesen al alsó tepsi, hanem csak "megolvad" a tészta - olyna csupa zsiros - ázott lesz.
2010. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én kettőt rakok be általában egyszerre, az alsót talán egy-két perccel tovább bent hagyom, de ugyanolyan ízes lesz, mint a felső tepsiben lévők.

sima gáztűzhelyem és sütőm van.

2010. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Légkeveréses elektromos sütőbe sztem nem gond,de nekünk sajna gáztűhelyünk van és ha két tepsit egyszerre rakunk be,akkor a felső megég,mig az alsó meg nem sül meg...,inkább egymás után rakd be,az a biztos!
2010. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

talán nekem azért sikerül sima sütőben, mert a lehető legtávolabb rakom egymástól a két tepsit.


22.31

2010. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Légkeveréses sütőm van és gyakran sütök így, ha nagyobb vendégsereget várunk, vagy csak a gyerek barátai jönnek át pizzázni.

Korábban sima gázsütőm volt, abban egyszer próbálkoztam, de sikertelenül. Szerintem gáztűzhely és gáztűzhely között is óriási különbségek vannak, lehet, hogy a sikeres hozzászólónak jobb minőségű sütője van, az enyém elég gyengécske volt.

2010. máj. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém sima, extra nélküli Mora, két tepsi széltében egymás elé betéve (egy előre, egy hátra), simán befér, egyszerre sül meg a süti, pogi.
2010. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!