Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tejfölt le lehet fagyasztani?...

Tejfölt le lehet fagyasztani? Milyen kiolvasztás után?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2010. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nem lehet lefagyasztani.


én fgyasztottam le már pudingot, az tele lett jégdarabokkal, és kiolvasztás után undorító víz íze volt.

2010. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát,ja le lehet,de uttánna sz@r lesz :D
2010. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne fagyassz le tefölt, mert tényleg pocsék, használhatatlan. Olyan daraszerű lesz az állaga, sok savóban. Az íze is más, tehát igazándiból ételekbe, sütibe sem tudod felhasználni. Én egyszer üzletben kaptam ilyet, és mikor visszavittem, hogy ez rossz, akkor mondták, hogy a szállításnál megfagyott, sokan visszavitték, így derült ki. Azóta tudom, hogy milyen.
2010. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem javaslom a lefagyasztást, hisz nem tartozik azokhoz a termékekhez, ami felengedés után is megtartja minőségét.
2010. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
69%

Természetesen fagyasztható!

Az már más kérdés hogy az íze enyhén "szarra" emlékeztető lesz!

2010. máj. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!