Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Pudingot lehet főzni kevesebb...

Pudingot lehet főzni kevesebb tejjel? Úgy gondoltam, a szükséges tej felét teszem bele, a maradékot pedig fehérjeporos vízzel pótlom.

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Persze. En is ugy szoktam, jobb szeretem ha sürü.
2017. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Este ki is próbálom :)
2017. márc. 27. 12:58
 3/4 A kérdező kommentje:

Kettes. És örülök, hogy te ennyire magas szinten tudsz főzni, és odafigyelsz a minőségre, ez tiszteletre méltó.

De én meg koleszos vagyok, és még csak nem is a doktortól veszem a pudingot, hanem az Aldi sajátmárkására bíztam az életem, mert úgy vagyok vele, hogy ami nem mozog, azt megeszem, ami mozog azt utolérem, agyonütöm, és megeszem :)

2017. márc. 27. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, pl gyümölcstortához mindig 3 deci tejben főzöm meg. Persze így elég kemény lesz, de ehhez ilyennek kell lenni, hogy vágható legyen.

De, ahogy te írtad, úgy tökéletes, normál állagú, kicsit remegős pudingod lesz.

Én is Aldisat használok, nagyon jó ára van, és finom is.

2017. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!