Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit csináljak hogy ne recsegje...

Mit csináljak hogy ne recsegjen a kajazacskó?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy nagyon hülye kérdés de fontos. Kirándulás lesz igen itt is és a keksz meg 7 days meg mogyi ilyenek recsegnek meg csörögnek a táskámban. Rohadt idegesítő meg tiszta ciki hogy azt hiszi mindenki van nálam egy boltnyi étel, közben meg szerintem még kevés is 2 napra. Tudok valamit csinálni vele?
2017. máj. 24. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Bontsd fel őket majd öntsd bele a táskádba az egészet. Ízlés szeribnt üdítőt is tölthetsz rá!

Vagy Csomagold be őket egyesével vattába!

Vagy esetleg ne foglalkozz egy ilyen mesterséges problémával...

2017. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Kajásdoboz füldugóval
2017. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
xDD köszönöm
2017. máj. 24. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nem olyan hangosak,de tedd át őket sima uzsis zacskóba az nem fog csörömpölni és mivel levegő nélkül letudod zárni nem is fog annyi helyet foglalni.
2017. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!