Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Bundáskenyér zsemlemorzsából:...

Bundáskenyér zsemlemorzsából: szerintetek ez lehetséges vagy csak egy mítosz?

Figyelt kérdés
bundáskenyér, zsemlemorzsa

2017. dec. 12. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
2017. dec. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha a Corn dog, nekem sikerült kukoricadarából, finom lisztből, tojásból, tejből,akkor ennek pláne sikerülnie kell.
2017. dec. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
...
2017. dec. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

És a rántott hús karton papírból?

Vagy a húsleves papírmaséból?

2017. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Átlagos háztartásban bevett szokás, hogy a hús panírozásakor megmaradt lisztet-tojást-morzsát a végén összekeverve kisütik.

Ezzel mi lehetne a gond?

2017. dec. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

A bundaskenyer kenyérből van. Ha nem abból készül, nem bundaskenyer. A kérdést mondjuk eleve nem ertem: kenyeret akarsz csinálni zsemlemorzsabol, vagy zsemlemorzsaval akarsz bundazni?

Ha egy ételben bármi alapanyagot kicserél, vagy elhagy, hozzá ad valamit az ember, akkor az max XY módra készült valami, nem XY.

2017. dec. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Amiről írsz, még én sem hallottam (ettől még lehet ), de az is, hogy valóban mese...

Prézli tojással összekeverve, megsütve,hát nem lenne álmaim vágya.

2017. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy morzsából vagy morzsával...
2017. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kipróbáltuk és finom, egy fél csomag morzsa (500 g-os fele) lett összekeverve 6 tojással, és 2 doboz tejföllel. csak só került még bele ezen kívül, egy kivajazott tepsibe terítettük bele, és megsütöttük 4-es fokozaton. közben meg is kellett fordítani tortalapáttal, de előtte kettévágtuk középen mert túl nagy volt. nagyon hasonló ízű, mint a bundás kenyér, de kicsit hasonlít a rántottához is, vagy méginkább a felvert tojásból sült lepénytojáshoz. kinézetre pedig olyan szép sárga és lapos volt, mint egy tortilla, ajánlom mindenkinek, meleg teával kiváló reggeli.
2017. dec. 13. 06:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jó, de ez nem bundaskenyer. A bundaskenyer tojasba -vagy tejes tojasba - martott kenyér, amit bő olajban sütnek ki.
2017. dec. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!