Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Alternatívák, hurka- kolbász...

Alternatívák, hurka- kolbász sütésre?

Figyelt kérdés
Régimódi parasztgyerek vagyok (45 éves férfi)sajnos beköltöztünk városba, társasházba.Nagyon szeretem a sült kolbászt,hurkát.Szerencsére jó hentesem van, mindig van friss hurka kolbász.Na de!ha bennt a lakásba megsütöm (amerikai konyha)két napig szellőztetni kell,mert nem megy ki a zsírszag,az asszony meg csak morog,huzza a száját!kitaláltam hogy megsütöm kinnt a garázsba,levittem a "VERSALIO"-amolyan frittőzt,de nem igazán alkalmas sütésre.milyen elektromos készülék van ami alkalmas erre a célra?még egy gáz/villanysütő-re nem akarok beruházni.képek? linkek?

2017. dec. 20. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Grillezni tudod - ahogy a kertben szokás, vagy megbeszéled a haverokkal és valamelyiknél süttök közösen.
2017. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1-nincsenek haverjaim, nem tudom hogy kell grillezni,hagyományosan szoktam tepsiben,villany sütőben.
2017. dec. 20. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Öszintén szólva nem értem, sokszor sütök hurka-kolbászt, de nem lesz a lakás töle zsírszagú, még sütés közben sem. Utána meg végképp kereszthuzatot csinálok és kimegy az a pici szag is. (Persze elötte el kell mosogatni is)
2017. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ruházz be egy ilyet a garázsba, nem fogsz miatta anyagilag tönkremenni és éjjel-nappal süthetsz, főzhetsz bármit.


[link]

2017. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4- köszi a segíteni akarás,de nekem valami elektromos megoldás kellene,ami alternatíva a tepsibe való sütéshez.
2017. dec. 20. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:
2017. dec. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy gömbgrillsütöt, azzal el tudod készíteni minden további nélkül - és nyáron is lehet vele kinn sütögetni, akár a teraszon/erkélyen is, ha van, de akár a garázsban is lehet grillpartit tartani.
2017. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős! Kistányérra tegyél ecettel/citromlével átitatott vattacsomót (ha nincs, egy összehajtogatott tiszta zsebkendőt), ezeket rakd szét a konyha/nappali különböző részeibe! A citromlé/ecet összeszedi a zsír- és egyéb kajaszagot, tisztítja a levegőt.

Tökéletes házibuli után is az esetleges dohányszag eltüntetésére!

2017. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én ilyennel sütöm:


[link]

2017. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!