Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Normális az, ha egy korszerű...

Normális az, ha egy korszerű villanysütő „féloldalas”?

Figyelt kérdés
Bármit is sütök, bármilyen sütési móddal, a felhoz közelebb eső oldalon intenzívebben sül az étel, mint a sütő eleje felé eső rész. Időnként ezért meg kell fordítanom a tepsit, sütőlemezt.
2018. márc. 18. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem normális. Lehet kis különbség. Általában a szélek jobban sülnek, de nem is a sütő miatt, hanem mindennek a közepe sül meg leglassabban.

Ha ilyen óriási különbségek vannak, hogy forgatni kell a tepsit, akkor az nem jó.

2018. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hibás lehet a sütő elektronikája.
2018. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jol ertem, hogy az ajto fele eso resz kevesbe sul, mint a hatso?


A mienk akkor csinalta ezt, amikor az ajton levo gumi (szigetelo, nem tudom, hogy mi a neve) mar el volt deformalodva, a ragasztas is engedett es nem tartotta bent a hot rendesen. Latni nem lehetett ebbol semmit, csak nem sult egyenletesen a sutemeny, illetve sutes kozben ereztem a kiaaramlo hot, amikor odanyultam a csukott sutoajto fele.


Vettunk ujat, lecsereltuk es minden jo volt.

Nezd meg, hatha csak ennyi a baj.

2018. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg egy tipp: maga az ajto is ki lehet lazulva, ez esetben nem zar elegge, szinten szokik a ho. Azt is ellenorizzetek le. (Eleg, ha kinyitott allapotban le van feszitve/nyomva kicsit, esetleg rarakva egy nehez tepsi a nyitott ajtora.)
2018. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!