Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kinek milyen féle furcsa kaja...

Kinek milyen féle furcsa kaja kombója van? :D

Figyelt kérdés
Nekem a személyes kedvencem a friss,puha tigris cipó sima Milkával,langyos dobozos tejjel. Kíváncsi vagyok a ti furcsa párosaitokra :)

#Milka #tejcsokoládé #kaja kombó #kaja párosítás
2018. okt. 19. 19:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Erős lecsó cukorral, káposztás tészta cukorral és borssal, mustáros kenyér, rántotta kaporral
2018. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Kissé megolvasztott camembert sajt diófagyival. Mlem.😋
2018. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Még hozzátenném, tesóm cukrozza a bundás kenyeret és fahéjjal, lekvárral eszi a tojásos nokedlit. Anyum rántva eszi a csirkefarhátat, és beleaprítja a cukros tejbe a kenyeret. Nagyanyám mindenhez kenyeret eszik, még a gyümölcsleveshez is, és a kifőtt tésztákhoz is. Defektes egy família vagyunk :D
2018. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Zsíroskenyér almával, szőlővel, körtével. Mikor mi van itthon. Néha szoktam enni sült kolbászt és iszok hozzá kakaót, fincsi. :D Egyszer kétszer próbáltam, hogy rántott húst ettem meggyes pitével. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2018. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapám szeletelt mindig lilahagymát a tejfölös bablevesbe, nekem csak ennyi.

A főnököm kakaóporral eszi a káposztás tésztát.

2018. okt. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem a lecsó grízes tésztával.
2018. okt. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Vilgágszerte szerintem nem véletlenül van itt átlag szerint (ha jól emlékszem mi 6.-ok vagyunk a felnőttek 30%-ával)a legtöbb túlsúlyos ember. Főleg,hogy a magyar konyha kb zsír zsírral szinten van,meg hogy a magyarok nagyrésze nagyon kreatív és ilyenek tudnak születni :D (nem akarok lekövérezni senkit, főleg,hogy én is az vagyok :))
2018. okt. 21. 09:32
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
aha és ennek mi köze a kérdésedhez, kedvesem?
2018. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem a zsír hizlal, hanem a kalóriatöbblet. Inkább a magyar ételek kalóriadússágával van a gond, szénhidrát ugyanúgy sok benne, mint a zsír, illetve azzal se lenne gond, ha eljárnánk bányászni meg a földekre dolgozni, mint régen. Csak ez utóbbi megváltozott, míg a kaja része maradt.
2018. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nutellás kenyér/csokis süti fokhagymával

Rántott hús lekvárral

2018. okt. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!