Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Sütőben, sütőzacskóban sütésko...

Sütőben, sütőzacskóban sütéskor kell-e a tepsibe zsiradék a sütőzacskó alá?

Figyelt kérdés
csirkecombok farrésszel
2019. márc. 1. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell.Hiszen pont ez a lényegük.
2019. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Uristeen, inkább ne süss semmit ha ezt meg kellett kérdezned.:D
2019. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Vajon mi a bànatért kellene?
2019. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Alá NEM kell. :D

De BELE szoktam tenni kis vizet és némi olajat.

2019. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne szóljatok le, már nem vagyok fiatal, és ffi vagyok...nem sokszor sütöttem életemben, de mostanában kénytelen vagyok...
2019. márc. 1. 16:11
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként nem hülye a kérdés,mert én is szoktam combot sütni sütőzacskóban és ugye miután összekötöm a zacskó száját,megszurkálom villával a zacskót,hogy fel ne robbanjon a sok gőztől.Néha abból azért bugyog ki lé.Mert hiába nem tesz az ember a zacskóba zsiradékot,maga a hús is ereszt levet,meg én bele szoktam dobálni hagymát,paprikát,paradicsomot,az is.Szóval van benne lé bőven.Úgyhogy esetleg csak azért lehet érdemes alárakni valamit,ha nem akarsz később tepsit mosogatni semmiképp.
2019. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, férfi bajtársaknak elfogadjuk hogy nem értenek hozzá :D semmi probléma haver
2019. márc. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!! - számomra már az is egy kicsit a csodával határos, hogy egy nylonzacskó félében húst sütök - és sem a sütőlapra/tepsire nem olvad rá, sem a húsra. Nagyon kiváló dolog. Jó, tudok a hőre lágyuló és..keményedő anyagokról - de akkor is egy kisebb csoda.(pl. 230 fokon bő fél óráig....)
2019. márc. 13. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!