Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit egyek vacsorára?

Mit egyek vacsorára?

Figyelt kérdés

Szoktam enni tojást, kenyeret felvágottal, lekvárral, müzlit, melegszendvicset, zabkását, salátát, gyümölcsöket. De ezt már mind meguntam.

Ti mit szoktatok enni akár reggelire akár vacsorára?

Nincs semmi más ötletem a felsoroltakon kívül:(



2019. júl. 10. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bundáskenyeret. :)
2019. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, ha meguntad.

Én szeretek vacsorára főtt ételt enni, akkor is, ha ebédre is az volt. Így mindig más és más a kaja. Lehet leves, főzelék, hús körettel, én este vacsira is megeszem. Max egyél kevesebbet belőle, ha túl laktató.

Vagy vmi zöldséges ragu, pl cukkinis lecsós ragu kenyérrel. Gyorsan megvan.

Vagy kis adag majonézes saláta kiflivel, zsemlével: krumplis, tojásos, halas, virslis saláták stb. Házilag készítve, de akár készen is lehet venni kimérve spar-ban.

Én van hogy délután főzök, este azt eszem frissen, és másnap azt viszem ebédre.

Szóval én ilyeneket eszek vacsorára. Ha korán vacsizom és még megéhezek, akkor szoktam gyümölcsöt nassolni.

2019. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ma kakaóba tettem egy kis háztartási kekszet, az volt a vacsora :)
2019. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Özgerinc áfonyalekvárral, barnamártással, krumplifánkkal. + kadarka, vagy kadarkábol fröccs.
2019. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Mi tegnap hacsapurit ettünk, (gyorsan elkészül és nagyon szeretjük), kolbásszal, lilahagymával, paprikával, paradicsommal, és uborkával. Narancsos rooibos teát ittunk hozzá.

[link]

2019. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én általában csak ebédelek, utána gyümölcs vacsora és az is inkább főtt-hideg jellegű pl ma pirízott gombát ettem, tojáslepényt sütőttem és kész tortillába csavartam paradicsommal, lilahagymával és salátával.🤩
2019. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!