Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A gombát valahogy el lehet...

A gombát valahogy el lehet tárolni mondjuk egy hétig? Vettem egy fél kg-t, mert kb sose találok kimérőset, de a fele se fogyna el ma.

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a fél kiló gomba nem sok, ha megfözöd/megpárolod, legy belöle egy tányérral.

Másrészt a gomba hütöben is eláll, ha nem takarod le légmentesen.

Harmadszor a gombát igen jól lehet fagyasztani nyersen is meg elkészítve is.

2019. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jojo de egyedül vagyok rá 50 kg-s lányként, ugy viszont elég sok...😅


Hát én ilyen 3 napnál tovább még sosem mertem tárolni igazából, mert mindenhol azt olvani, hogy nagyon gyorsan romlik.

De akkor azt hiszem felszeletelem és lefagyasztom a felét, köszönöm szépen a választ-segítséget!

2019. júl. 20. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb ilyen méretü lány vagyok, de nekem ennyi volt tegnap az ebédem (habár én nem eszem húst). De a fagyasztás müködik!
2019. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor lehet csak nem szeretem eléggé ;)

Én tojásrántottába szoktam beletenni, ill néha gombapőrkoltet csinálok belőle. Húst én is nagyon ritkán eszem egyébként, néha csirkét.

2019. júl. 20. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!