Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » 0,5 liter kólát megittam fél...

0,5 liter kólát megittam fél óra alatt. Lehet valami bajom? SOS!

Figyelt kérdés

Máma megittam otthon 0,5 liter üdítőitalt. Olvastam, hogy lehet kapni vízmérgezést, ha megiszom sok vizet. 82 kg vagyok.


Óvatosan kell inni vizet? Ha szomjas is vagyok próbálok nem sokat inni egyszerre, mert félek, hogy valami bajom lesz. Bevagyok tisztára pánikolva, hogy lehet-e valami bajom. Szerintetek? ;/ Nagyon félek. Néha megiszom egymás után 2-3 pohárral üdítőitalt. Lehet valami bajom? Kérlek segítsetek!


2019. júl. 27. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod...
2019. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
De abbol lehet, ha nem tanulsz amibol logikai kovetkezteteseket tudnal levonni... pölö
2019. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert elkezdtem szédülni, nehéz légzés
2019. júl. 27. 22:04
 4/18 A kérdező kommentje:
3. Nem. Csak tudod mindenfélét olvasok a neten, hogy nagyon bepánikoltam. Lehet a többsége embere aki ezt olvassa a fejét fogja hogy “Úristen milyen hülye ez” stb. Csak túlságosan hypochonder vagyok.
2019. júl. 27. 22:05
 5/18 A kérdező kommentje:
Apukám megivott 1,5 óra alatt 3 liter sört. Csak tudjátok én nagyon besz.ri vagyok.
2019. júl. 27. 22:06
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Már megint megkérdezed? Igen, biztos is hogy kipurcansz. Töltsd el hasznosan a maradék időd.
2019. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

A neten nem csak hasznos dolgokat írnak, hanem sajnos nagyon sok hülyeséget is, íme az a példa, amit olvastál!

Vízmérgezés eleve nem létezik, ellenkezőleg, az emberi szervezetnek sok folyadékra van szüksége! "Próbálsz nem sokat inni"? Ne próbálj, igyál nyugodtan, amennyi jólesik, az egészséges életmód része, hogy egy embernek naponta 2-3 liter folyadékot ajánlott meginni! Ha nem vagy cukorbeteg, és nem vagy allergiás a kólára, vagy valamelyik összetevőjére, akkor abszolút semmit bajod nem lesz, még akkor se, ha egyszerre iszod meg! Ha nem egyszerre, akkor meg főleg semmi! Ha mégis rosszul érzed magad, az nem a kólától van, hanem valami mástól, csak véletlen egybeesés!

0,5 liter kóla egyszerre nekem például semmi, hamar ledöntöm, azt kész, pedig csak 65 kg vagyok! Szerintem másnak eszébe nem jutott volna ilyen marhaságot kérdezni, csak egyedül a Te fejedből pattant ki!

Mégegyszer hangsúlyozom: az emberi szervezetnek sok folyadékra van szüksége, ezt az iskolában biológiaórán is tanítják, de úgy látszik Te nem figyeltél oda, a neten terjengő b#romságoknak meg inkább hiszel, amik pont az ellenkezőjét állítják!

2019. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy a hypochonderség egyfajta túlzott félelem, ami teljesen alaptalan, és csakis rajtad múlik! Felejtsd el, és meglátod mennyivel jobb lesz az életed!
2019. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Csak tudjátok így bepánikoltam, hogy elkezdtem szédülni, gyengeség jött rám. :/
2019. júl. 28. 00:05
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Igen sajnos így kezdődik a mérgezés.
2019. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!