Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » "Maláj sült rizstészta zöldség...

"Maláj sült rizstészta zöldségekkel, csirkével" tészta hozzávalói?

Figyelt kérdés

Nyílt egy rendelős wok bár a városunkban, és van egy úgynevezett maláj rizstészta ételük ami édes csípős szósszal van. Már nagyon sokszor rendeltem tőlük és kb. függőséget okoz. De mivel elég borsosnak érzem az árát, így gondoltam elkészíteném magamnak otthon. Aki jártas ezekben a tésztafélékben, megköszönném ha segítene, mert sehol nem találok ilyen összetevőjű tésztát az interneten.

Előre is köszönöm!



#főzés #tészta #távol keleti ételek #maláj rizstészta #Wok ételek
2019. júl. 30. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez egy kitalált név, ezért ennyiböl nehéz bármit is tippelni.

Elöször is szedd össze, mi minden van benne - zöldségfélék, esetleg hús, vagy tojás -, milyen formájú és állagú a tészta, csímpös, savanyú, édeskés vagy milyen a ma´rtása, meg ha tudsz egy-két (jobb minöségü) fotót készíteni róla, az is elöny lenne.

Ezek alapján meg lehetne próbálni kitalálni valami hasonlót, de enélkül nem igazán lehet.

2019. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül valamelyik talán hasonlít:


[link]


[link]

2019. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mansour ***** válasza:
100%
Szerintem a bami goreng valamilyen változata lehet. Sokféle recept van rá, nézz után, hogy melyik hasonlít legjobban az általad megkedveltre!
2019. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Masodik valaszolo!

Az elso link amit kuldtel, na az hasonlit ra! :) Annyi a kulombseg,hogy amit en szoktam enni abba nincsen kolbasz meg tofu. Hanem

csirke es friss ropogos zoldsegek.

Ahh.... meg is eheztem.

2019. júl. 30. 16:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm aki írt! Aranyosak vagytok :)
2019. júl. 30. 16:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, es tojas sincs benne :D
2019. júl. 30. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A legokosabb, ha az összes linket végignézed (a recepteket is) és összeválogatod, ami abban van, amit te szoktál rendelni, és megpróbálod elkészíteni.

Valószínüleg az elsö egy-két próba nem lesz olyan, mint amit szeretnél, de idövel meg fogod találni azt, amit akarsz. Meg közben egy csomó egyéb ötlet is lesz, ami ízlik.

2019. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Küldtem egy privát üzenetet a recept miatt, olvasd el légy szíves!
2019. aug. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!