Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Indiai ételt nem tudtam...

Indiai ételt nem tudtam megenni, normális ez?

Figyelt kérdés

egy ilyen készételről volt szó, nem konzerv, hanem tasakban volt


az alapja lencse volt, de volt benne, sült banán(csirkemáj állag), hüvelyestül zöldborsó, krumpli, meg még egy két dolog, és az egész csípős volt


több mint a felét megettem, de azt is csak sok kenyérrel tudtam, de a végén már minden porcikám ellenkezett



#étel #India #indiaiétel
2019. aug. 18. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Elöször is a készételek többsége az alig ehetö kategória, jónak semmi esetre sem mondható.

Másodszor az india ételek kifejezetten erösek, emellett sok nem megszokott füszert is használnak, ami nem mindenkinek esete.

2019. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, mert sok igen jó köztük
2019. aug. 18. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Hat en nem nem meg pedig sok lasagnet, thai csirket meg bolognait veszek ilyet
2019. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen volt benne vmi alapanyag vagy adalék, mit nem birt a gyomrod. Én speciel imádom az indiait, de kb minden készkaját utálok.
2019. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Coffelia ***** válasza:
100%
Az alutasakos indiai kaják nagy része állati csípős, én alig találtam olyat, ami nem marta szét a gyomrom, pedig alapból nagyon szeretem a keleti fűszerezést, kurkumát, római köményt, koriandert. De a túltolt csili meg gyömbér a halálom...
2019. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!