Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen magyar konyhát összegző...

Milyen magyar konyhát összegző receptkönyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Akár tájegységekre kitérő,régi/hagyományos recepteket tartalmazó olvasmányra vágyik a lelkem. Tudom, hogy ahány ház, annyi gulyás, sajnos pont erre jöttem rá itt a nagy internetes keresgélésben is , de ha van weboldal tipp,iszom karaktereiteket, nagyon szépen köszönöm.
2019. okt. 22. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ínyesmester szakácskönyve, ha olvasmányos szakácskönyvre vágysz.😁
2019. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dornstadter ***** válasza:
100%

Gundel Károly - Kis magyar szakácskönyv

Bar nem olvasmanyos, leven egy sima szakacskonyv de nagyon sok hagyomanyos recept van benne. Erdemes szerintem belelapozni, hatha megtetszik.

2019. okt. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Tapasztalatom szerint majdnem minden aktívan főző, jó ételeket kedvelő családban kering egy Horváth Ilona szakácskönyv amiből még a nagymama tanult főzni, és most a harmadik vagy negyedik generáció keresi benne a habarás vagy a jó töltöttkáposzta titkát.

Nem annyira olvasmányos, és nem is feltétlen összegzi a teljes magyar konyhát, de mindenképpen hagyományos receptek vannak benne és az alapját adja sok magyarosan főző háztartásnak.

2019. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindegyiket meg fogom nézni , nagyon - nagyon köszönöm!
2019. nov. 21. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
vizvary mariska, lajos mari konyveit szeretem. es gundel :) bar inkabb nezen kutakodok cookpad, nosalty
2019. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!