Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ha valaki valamelyik év...

Ha valaki valamelyik év országtortáját akarja szülinapra vagy valamilyen ünnepre akkor elkészítik neki a cukrászdában?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 18. 18:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
91%
Szerintem igen, de ez csak az én véleményem. Bennem is felmerült a kérdés nemrég, csak sajnos nem jártam még utána, de mindenképp figyelni fogom ezt a kérdést, hátha valaki ír valami érdekeset.
2020. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben szerepel a rendelhető tortáik között. A cukrászdák 99%-a fix repertoárral dolgozik, azok közül lehet választani.
2020. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Csak ha szerepel amúgy is a cukrászda repertoárjában. Járj utána a kinézett cukrászdánál.
2020. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
En tobbszor rendeltem pandi meggy tortat a fiam kedvence csak nagyon draga
2020. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell kérdezni, nem esélytelen. Múlt héten volt a szülinapom, Őrség zold aranya tortám volt :)
2020. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Én Salgotarjánban voltam vagy 4 éve, akkor ott csinálták az év tortáját (egy ottani kolléga hozta), és azt meg lehetett venni a cukrászdában, finom is volt nem csak jól nézet ki.
2020. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmü, hogy a cukrászdában kell megkérdezni, hogy van-e nekik olyan; illetve, ha nincs, akkor hol csinálják meg neked.
2020. ápr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyobb éteremben ahol van cukrászda is és maguk készítik a süteményeket is ott van olyan szakember aki el készíti az ilyen megrendeléseket. volt 1 barátnőm aki a párjának motor tortát készítettet.
2020. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Èdesanyám 50. szülinapjára cukrászdában csináltattam egy 5 emeletes tortát, ami olyan magas volt, hogy a torta közepében egy üveg pezsgö is benne volt. Ha megfelelö, jó cukrászt találsz, akkor kívánságra fantáziaszerüen meg tudnak csinálni neked minden formát, és minden nevü tortát.
2020. ápr. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Most találomra rákerestem az egyikre. Olyan részletes és pontos a recept, hogy nem biztos, hogy máshol is elő fogják tudni állítani ugyanazt, ugyanúgy, mint az eredeti helyen. Én első körben az eredeti cukrászdából próbálnám meg házhoz rendelni.
2020. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!